Gdzie jestem kiedy nie robię zdjęć?

Długo zwlekałam z napisaniem tego tekstu i nadal trudno jest mi to ubrać w odpowiednie słowa.

Ci z Was, którzy mieli okazje korzystać z sesji w studio dobrze wiedzą, że znajduje się ono w małej wiosce, gdzie cisza i spokój, a nawet trudno tu trafić.

Domyślacie się pewnie, że nie ma tu tłumów jak na Warszawskim starym mieście i nikt nie przychodzi tu znienacka żeby sobie wykonać zdjęcie do dokumentów czy zamówić odbitki. Wiadomo więc, że nie samą fotografią człowiek żyje.

Pod tym samym adresem, pod którym jest studio, prowadzę gospodarstwo rolne, a od tego lata będzie to również gospodarstwo edukacyjno-rekreacyjne. Posadziłam też tutaj lawendę więc za rok-dwa będzie też opcja sesji na polu lawendowym.

Chciałam Was zaprosić, abyście odwiedzili moją stronę-blog Leśny Zakątek , gdzie dowiecie się wszystkiego na ten temat. Zachęcam też do polubienia/obserwowania profilu na FB .

Dla tych, którzy polubią stronę na Leśnego Zakątka na FB będzie możliwość wygrania darmowej sesji o dowolnej tematyce ważnej bezterminowo! SZCZEGÓŁY WKRÓTCE!!!

Proszę zapoznajcie się również z akcją KLIK. Tam jest dostępnych kilka opcji karnetów na zdjęcia ( kalendarz, sesje oraz całodzienny reportaż). Wszystkie karnety dostępne na Polakpotrafi.pl ważne są bezterminowo.

Jeszcze kilka zdjęć z mojego gospodarstwa:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s